Причин цьому багато: зміна кола спілкування, зміна місця проживання, знайомство з новим науковим колективом та правилами роботи. Грубо кажучи, модель поведінки людини виходить за звичні, усталені рамки.

Найчастіше молодих людей ще лякає таке почуття як «відповідальність». Адже студентське життя – це наступний етап дорослішання людини, наступний крок вгору соціальними сходами.

Звісно, період адаптації залежить від особистих якостей кожного студента.

Впевненість у собі, набуті раніше знання та знайомства, інтерес до наук, життєвий досвід та здатність долати труднощі – безумовно, відіграє вирішальну роль у проходженні цього етапу. Західні психологи вже давно розробили низку порад для студентів, що надійшли. Нижче ми їх розглянемо:

1. З перших днів – почніть налагоджувати контакти з людьми.

Кожній людині потрібне здорове спілкування. Це стосується як одногрупників, так і наукового складу університету. Кожна людина по-своєму унікальна, зі своїми інтересами, захопленнями та страхами, тому з перших днів варто вчитися навику комунікації.

Знайдіть своє коло спілкування, при цьому не забувайте спілкуватися з іншими учнями, оскільки можливо в цей момент вони займаються таким же пошуком. «Свої» люди відчуваються відразу, а знайти друзів за часів шкільного та студентського життя – значно легше, ніж у подальшому.

Також необхідно знати професорський склад. Намелькайтеся, беріть участь в обговореннях у класі, але не забувайте, що занадто «завзяті» учні – часто не знаходять підтримки своїх одногрупників.

2.Будьте організовані. Ставте собі мети.

Ще Сенека писав: "Хто живе без мети попереду, той завжди блукає".

Подумайте, чого Ви хочете досягти в цьому житті, якою професією мати? Що Вам для цього потрібно зробити?

Не забувайте, що: «У великих розумів є цілі, інші бажання.»

Поставте собі за мету і поступово йдіть до її досягнення. Радійте маленьким перемогам, отримуйте нові навички, що сприяють її досягненню, і незабаром вона Вам підкориться. Необхідно пам'ятати, що не завжди вдається йти однаковими кроками, завжди знайдеться час для маленьких падінь та розчарувань, але головне – йти однією дорогою.

Навчіться керувати своїм часом! Більшість Ваших одногрупників має таку ж кількість навчальних годин, що і Ви, але деякі вміють краще ними розпоряджатися. Прочитайте підручники з тайм-менеджменту, витрачайте свій час раціонально, навчитеся ставити пріоритети і нагорода не забариться.

3. Здоровий сон та харчування.

Приділяйте своєму денному раціону достатньо уваги. Зрозуміло, що кожен день одночасно приймати їжу не вийде – але варто до цього прагнути. Використовуйте достатню кількість білків та фруктів, не забуваючи при цьому займатися спортом. Добре збалансована їжа та регулярне виконання фізичних вправ – сприяє підвищенню енергії, яка є одним із головних факторів досягнення успіху.

4. Робота.

Робота лише за необхідності. Якщо є можливість приділяти більше часу навчанню, то не варто цим жертвувати. Працюючи повний день з метою забезпечення прибутку роботодавцю – Ви тим самим забираєте свій час, який призначається для здобуття освіти. Зрозуміло, що найчастіше навчання є платним і гроші життєво необхідні, але й у такому разі – розподіліть доступний час на їхнє заробляння не на шкоду своїй освіті. Цілком можливо, що неповний робочий день – вихід із ситуації для багатьох учнів.

5. Не розчаровуйтесь! Будьте на увазі.

Ще Бродський має чудове есе на тему туги, зрозуміло, що рано чи пізно вона накочує, змушуючи нас сумніватися у своїх силах і здібностях, але не приділяйте цьому уваги. Стає кращим той – хто завжди і за будь-яких обставин бачить вихід із ситуації, часом, чим оригінальніший цей вихід – тим більше розвинені лідерські якості людини. Не забувайте слова Едіссона: «Я не зазнав поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють».

Дивіться оптимістичніше на життя і воно обов'язково Вам відповість своєю усмішкою!

Успіхів у Вашому навчанні!

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Амур
  Хочу поблагодарить за всё, Ирина! Она чудесный и справедливый человек! Она была всегда на связи! Было очень оперативно, приятно общаться!!! За 2 года Ирина ни разу не подвела меня! Все работы (курсовая, индивидуальная и дипломная работа) были сданы ...
   
 • Алина
  Ирочка, большое спасибо за курсовую! Защита прошла на отлично, буду Вас всем рекомендовать!!!
   
 • Олег
  Большое спасибо Ирине за помощь с дипломом! Вначале обратился к другим "специалистам", в итоге весь диплом был перечеркнут, исправить они так и не смогли...По совету знакомых обратился к Ирине, она фактически переписала диплом заново, в итоге защита прошла ...