Дипломна робота – це найважливіша та відповідальна частина навчального процесу. Кожен студент мріє захистити її якнайшвидше, щоб отримати довгоочікуваний диплом про вищу освіту.

Визначимося, що таке дипломна робота у нашому розумінні.

Дипломна робота – це певне дослідження студента у галузі його майбутньої спеціальності, яку він пише під керівництвом наукового керівника.

Написання дипломної роботи займає чимало часу, обмовимося, якісної дипломної роботи. Бажано виділити собі хоча б місяць на походи в бібліотеки, пошуки статистичних даних, дослідження статей в інтернеті і так далі. Хоча ми маємо вже більше, ніж 10-річний досвід роботи в даній сфері, ми також намагаємося, щоб кожна робота була актуальною, з новими даними, новою літературою – тому на це також потрібен час. Звісно, якщо його нема – то доводиться рятувати студентів – були випадки написання дипломної роботи за один день.
 

Якщо ж у нас вже є готова робота на вашу тему, ми обов'язково запропонуємо її Вам, причому її вартість буде в межах 500-1500 гривень.

Отже, пройдемося з розділів дипломної. До речі, багато студентів можуть чудово впоратися з теорією самі, а ось замовити другий та третій практичні розділи дипломної роботи, можна у нас, таким чином, заощадити Ваші гроші.


Зазвичай дипломна робота складається із трьох розділів, іноді чотирьох чи двох. Зустрічалося і п'ять розділів (це дуже розумний керівник). Що стосується кількості сторінок – від 70 до 120. Останнім часом в основному намагаються вкластися в 70 сторінок, але все ж таки стандартні 100 сторінок – вимога багатьох ВНЗ.


Частково диплом – це дослідження літератури (якнайбільше джерел), причому обов'язково потрібні саме свої висновки, після прочитаного матеріалу. Студент може погодитись з думкою тих чи інших вчених, або висунути свою думку. Частково – своє дослідження та висновки щодо нього.

 


 Структура дипломної роботи

Вступ – від 3 до 7 сторінок. Обов'язково має містити актуальність теми, тобто її новизну та важливість саме на даний момент, показати, чому Ви обрали саме цю тему. Далі варто зупинитися на тому, хто досліджував це питання і вітчизняних та зарубіжних вчених та які моменти залишилися не до кінця дослідженими.


Після цього потрібно чітко сформулювати «мету» дипломної роботи – навіщо ви її пишите. Зазвичай її початок звучить так – «Метою даної дипломної роботи є ґрунтовне дослідження…». Чим ширша і ясніше мета, тим краще. Після мети, йдуть «завдання» - «Відповідно до мети даної дипломної роботи були визначені наступні завдання» та перерахувати через рису чітко дотримуючись плану роботи. Причому потрібно використовувати такі слова: вивчити, проаналізувати, навести, дослідити, визначити, обґрунтувати…


Обов'язково слід визначитися з такими пунктами, як: Предмет дослідження, об'єкт дослідження дипломної роботи. Предмет дослідження відображає тему дипломної роботи, а об'єкт – з прикладу чого досліджується тема. Предмет ширше поняття.

Методи дослідження – усі методи, якими Ви користувалися в процесі написання дипломної роботи, причому потрібно вказати якийсь метод для чого був потрібен.


Інформаційна база дослідження – це підручники, статті, монографії, статистичні дані, джерела в Інтернеті, звітність підприємства, закони, кодекси тощо.

Практична цінність отриманих результатів – де можна використовувати Ваше дослідження.

Наукова новизна – що нового Ви висвітлили у роботі.

Структура роботи - Вказується не у всіх дипломних. Якщо вона потрібна, то пишеться з скільки сторінок складається диплом, складові – вступ, три розділи, висновок і список використаної літератури. Вказується скільки у роботі малюнків, таблиць, скільки джерел літератури.

Перший розділ дипломної роботи – це розкриття основних понять теми, видів досліджуваного поняття, класифікацій, обов'язково думки вчених з приводу основного поняття теми (можна оформити табличкою); історичного розвитку даного питання, можливо, зарубіжного досвіду. У нас також можна замовити перший розділ дипломної роботи.

Другий розділ дипломної роботи – це Ваше дослідження. В економічних і фінансових дипломах – тут обов'язково має бути характеристика підприємства, його основні показники та розрахунки, графіки, діаграми по темі. Оскільки – це найважливіша та найважча частина – ви можете звернутися за допомогою до нас та замовити другий розділ дипломної роботи.

Третій розділ дипломної роботи – це все те, що Ви можете запропонувати, щоб покращити стан або вирішити проблему, яку Ви виявили у другому розділі. Також тут вказується зарубіжний досвід та можливість його застосування у нашій країні.

Висновок - це результат всієї роботи. Вони пишуться чітко за завданнями, поставленими у вступі. Обов'язково маємо бути присутніми Ваші «пропозиції». Об'єм – від 2 до 5 сторінок.


Список використаної літератури (список використаних джерел) – має містити нові підручники, статті, інтернет видання. Оформляється згідно з новим Гостом або методичкою. Зазвичай включає від 50 найменувань.

Додатки – звітність підприємства, великі малюнки, схеми, таблиці. Позначаються великими літерами абетки.

Отже, Ви вирішили написати роботу самі – ми бажаємо Вам успіхів та пропонуємо скористатися нашими порадами, які Ви зможете знайти на нашому сайті, також у нас є розділ – Список літератури, який також буде корисним для Вас. Причому, якщо у вас виникли питання щодо дипломної роботи – телефонуйте чи пишіть нам на пошту, ми абсолютно безкоштовно проконсультуємо Вас. З прикладом нашої дипломної роботи – ви можете ознайомитись у розділі "Безкоштовні роботи".

Вирішили замовити дипломну у нас – будьте спокійні, ми зробимо все, щоб Ви захистили її на найвищу оцінку та отримали довгоочікуваний диплом. Оформляйте форму замовлення на нашому сайті, телефонуйте або пишіть нам, ми чітко зорієнтуємо Вас за вартістю та можливостями виконання Вашої роботи.


Ми виконуємо тільки ті роботи, які впевнені на всі сто!

Обов'язково зберіть якнайбільше інформації щодо Вашої дипломної роботи – методички, точні вимоги, направлення диплома, побажання наукового керівника, якщо потрібно – звітність підприємства тощо. Ми складемо детальний план роботи, ви затверджуєте його у викладача – і починаємо писати роботу. Не лякайтеся, кожен викладач, що поважає себе, обов'язково внесе свої зміни, коригування – це абсолютно нормально і навіть добре.


Ми зобов'язуємося – все враховувати та виправляти поки що Ваш керівник диплому не буде задоволений Вашою роботою, тобто до захисту. Згідно з початковими вимогами та планом роботи – це абсолютно безкоштовно.

Скільки коштує диплом? Це найцікавіше для Вас питання – все залежить від теми, від складності розрахунків, вимог. Дізнатись чітко вартість Вашої дипломної роботи можна, зв'язавшись з нами будь-якими засобами, які Ви бачите на нашому сайті.

Додатково до диплому можна замовити такі послуги: рецензія, доповідь, інструкція, відгук, презентація, роздатковий матеріал.

Ці роботи виконуються після повної готовності диплома.


Замовити дипломну роботу у Києві

Дипломні роботи на замовлення це дуже відповідальне завдання, яке наші фахівці виконують гранично якісно. Дозвольте пояснити: якщо більшість контор доручають дипломні на замовлення дилетантам та студентам старших курсів, то ми намагаємося працювати з викладачами і це суттєво позначається на якості виконання.

Адже замовлення дипломної роботи у викладача припускає, що навіть із найскладнішим завданням він впорається в найстисліші терміни. Фактична база, яка є у відповідного фахівця, допомагає створювати дипломні роботи не просто швидко, а й якісно. І це — ще одна причина придбати дипломні роботи на замовлення, Київ — місто дуже і дуже велике, тому тут ви зможете знайти безліч різних послуг з приводу дипломних робіт. Якщо ви в пошуках за запитом в Гуглі, на кшталт «замовити дипломну роботу київ», «замовити диплом київ» або «дипломні роботи київ», просто зв'яжіться з нами і ми виконаємо для вас дипломну будь-яку складність.


Купити дипломну роботу у Києві

Усім зрозуміло, що складніше за курсову — це дипломна робота, купити яку можна у нас. Далеко не всі учні мають можливість серйозно вникати в спеціалізацію на науковому рівні. Саме тому такі популярні запити «купити дипломну роботу київ» та «дипломна робота купити» і саме тому ми намагаємося дотримуватись гранично низької цінової політики, оскільки тільки в цьому випадку наші послуги залишатимуться популярними. І ми популярні. Адже послуга «купити дипломну роботу київ» у нас доступна за найприємнішими цінами на вітчизняному ринку.

Причому це буде саме дипломна робота: яка несе в собі новизну в галузі, що досліджується. Вона буде гранично інформативною, тематичною та відповідною науковій задачі. Це не просто велика курсова робота. І ви отримаєте за таку роботу дуже високий бал. 5balov.com.ua - це колектив справжніх профі і ми готові виконати навіть екстра-складне завдання в стислі терміни.

Замовлення дипломної роботи

Час студента – дуже корисний ресурс, який необхідно розумно розподіляти між великою кількістю речей. Наприклад, робота, дозвілля і багато іншого, зокрема, і написання дипломної роботи. Потрібно вміти грамотно розставити пріоритети, щоб вистачило на все, що хотілося б реалізувати. Тому існує багато інших шляхів виконання робіт, крім сидіння над ними ночами. Особливо це стосується дипломного проекту, який, як відомо, є найбільшим випробуванням у житті кожного студента.

Дипломний проект можна замовити у спеціаліста, який допоможе Вам із цим складним етапом. Найчастіше, у цей момент життя студент завантажений не лише дипломною роботою, особливо якщо він на заочній формі навчання. Робота забирає багато часу, а те, що залишається, неможливо витратити на щось розумне - організму потрібен відпочинок, як би не хотів його власник попрацювати.


Професіонал зможе виконати Ваш дипломний проект якісно і без зволікань, особливо, якщо Ви замовите його заздалегідь, а не відкладатимете все на останній момент. Будуть враховані всі вимоги Вашого університету, і Ви зможете самостійно вибрати, які розділи дипломної роботи будуть виконані (адже буває так, що необхідна тільки рецензія або мова з плакатами). Дипломна робота на замовлення заощадить Ваш час, який Ви з радістю можете віддати улюбленій справі чи коханій людині. Ви можете бути впевнені, що дипломну роботу буде виконано таким чином, що будь-яка комісія поставить Вам відмінно при захисті.

Як розподіляти Ваш час вирішувати Вам. Однак безглуздо його витрачати на формальності, які Ви, можливо, навіть не згадаєте протягом життя. Нехай Вас не мучить совість від того, що Ви замовили дипломний проект – Ви зробите правильно, і це анітрохи не характеризує Вас як фахівця.

Дипломна робота


Тернистий шлях навчання завжди закінчується на дипломній роботі, і цей етап є одним із найважливіших у житті будь-якого студента. Сам диплом є плодом дуже великої роботи, оскільки створений із кількох розділів, які іноді слабко перетинаються із темою самого диплома. Студент, який пише диплом, має добре показати себе у всіх предметах, які він вивчав, включаючи економіку та цивільну оборону.


Окремим словом варто згадати рецензію на дипломну роботу та промову, яку необхідно надати комісії. Ніхто не сперечається – вищий навчальний заклад має розвивати студента у всіх напрямках, особливо якщо це стосується грамотного вираження своїх думок на папері. Але, на практиці, зазвичай все виходить інакше – наскільки добре людина не розвивалася б у сфері своєї спеціальності, написання дипломної роботи викликає у неї труднощі, в основному, завдяки тому, що необхідно сторонній людині пояснити сенс того, що розумієш сам, а це не так просто, як здається на перший погляд.
 
Якщо Ви відчуваєте, що написання дипломної роботи забере у Вас невиправдано велику кількість часу, яку можна витратити на інші речі, які можуть допомогти Вам розвинутись у майбутньому, або просто не поділіть написання такої об'ємної праці, то Вам варто замовити дипломну роботу в Києві. Щоб замовити дипломну роботу, студенту просто необхідно зайти на наш сайт, заповнити нескладну форму та вказати свої вимоги. Дипломна робота на замовлення – найкраще рішення, якщо Ви хочете заощадити свій час і при цьому отримати хороший дипломний проект, який не соромно буде подати до суду комісії. Ви отримаєте не лише готову дипломну роботу, а й грамотно складену мову, яка повністю відобразить суть Вашої дипломної роботи.

 

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Амур
  Хочу поблагодарить за всё, Ирина! Она чудесный и справедливый человек! Она была всегда на связи! Было очень оперативно, приятно общаться!!! За 2 года Ирина ни разу не подвела меня! Все работы (курсовая, индивидуальная и дипломная работа) были сданы ...
   
 • Алина
  Ирочка, большое спасибо за курсовую! Защита прошла на отлично, буду Вас всем рекомендовать!!!
   
 • Олег
  Большое спасибо Ирине за помощь с дипломом! Вначале обратился к другим "специалистам", в итоге весь диплом был перечеркнут, исправить они так и не смогли...По совету знакомых обратился к Ирине, она фактически переписала диплом заново, в итоге защита прошла ...