2265.Задачі з охорони праці

30 грн одна задача, НУХТ, 2013 рік
Нет заданного изображения
Основная цена 60,00 грн.
Описание

ЗАДАЧА № 1
Для вентилювання службового приміщення використовується вентиляторна установка з такими технічними даними:
маса m, кг; частота обертів f, с-1; витрати повітря Q, м3 /год.; тиск на  виході вентилятора – Рв, мм рт.ст.: амплітуда коливань а, мм:
Розрахувати спектр шуму працюючого вентилятора та порівняйте його з нормованим спектром для приміщень з власним шумним устаткуванням (табл. 1.3.).
Оцінить шкідливий вилив загальної вібрації на працівників які обслуговують вентиляторну установку.
Розрахувати основні характеристики для вибору стандартних пружинних амортизаторів для зменшення параметрів вібрації до допустимих значень.
Вихідні данні для розрахунку взяти з табл. 1.1.
Таблиця 1.1
Вихідні дані    3
m    130
f    12,5
Q    8 500
Рв,    50

а    0,07

ЗАДАЧА№ 2
Визначити кількість калориферних установок для повітряного опалення приміщення ангару АТБ об'ємом V = 1∙104, котре потрібно нагріти за одну годину до потрібної температури tп = 16 0С. Рециркуляція повітря не проводиться. Температура зовнішнього повітря tз = -140С. Температура води на вході в калорифер tz = 1200С, а на виході з калорифера tх = 650С.
Вихідні дані взяті з таблиці 2.1.

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Анна
  Дипломна робота виконана якісно. Всі доробки викладача були враховані в короткий термін - виникла ситуація, що за ніч потрібні були коригування - мене ніхто не кинув, Ірина сама доробила згідно вимог за ніч! Я дуже вдячна за таке відношення до ...
   
 • Виталий
  Спасибо за отличный диплом! За 5 лет сотрудничества ни разу не подвели! Все вовремя и всегда на высокие оценки.Так держать дальше)
   
 • Олеся
  Заказывала расчетку по бухучету - нашу рабочую тетрадь, кто учится у нас на кафедре бухучета и аудита, меня поймет). Сделано все четко, под каждой табличкой было объяснение. Очень понятно, разобралась легко сама и защитила на отлично. Благодарю! Сайт ...