2469. Задачі з податкової системи, варіант 4, НАУ

варіант 4, НАУ.
Нет заданного изображения
Основная цена 75,00 грн.
Описание

Задача 1

Визначте суму податку з доходів фізичних осіб, що необхідно утримати з робітників за поточний місяць. Якщо в січні 2013 року працівники отримали заробітну плату:

Іванов І.І. – 1515 грн.;

Петров П.П. – 3900 грн.;

Сідоров С.С. – 14000 грн.;

Пушкин П.П. – 27000 грн.

Кожен з працівників неодружений, не має дітей та не має право на підвищені податкові соціальні пільги.

Задача 2

Визначити суму податку з доходу фізичної особи. Якщо Іванов І.І. за місцем основної роботи отримав щомісячну заробітну плату за січень 2013 року в сумі 4200 грн. На початку січня 2013 року він подавав заяву до бухгалтерії про наявність трьох дітей віком до 18 років.

Задача 3

Визначити суму податку на додану вартість, яка підлягає сплаті до бюджету. У січні 2013 року загальний обсяг продажу продукції власного виробництва підприємства становить 190000 грн. (без суми ПДВ). У цьому ж місяці підприємство сплатило вартість сировини та матеріалів на суму 26000 грн. (без суми ПДВ).

Задача 4

Визначте суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість. Якщо, загальна сума придбаних у звітному періоді товарів, що відносяться до складу витрат підприємства, становить 17 000 грн. (без суми ПДВ). Загальний обсяг продажу у звітному періоді становить 12000 грн. (без суми ПДВ), у тому числі обсяг експортного продажу становить 3000 грн.

Задача 5

На митну територію України підприємство ввозить партію сигарет з фільтром. Митна вартість, вказана в митній вантажній декларації – 2400 дол. США. В партії налічується 2000 блоків таких сигарет. Кожний блок містить в собі 10 пачок сигарет по 20 сигарет в кожній пачці. Визначте суму акцизного податку та податку на додану вартість, яка буде сплачена на митному кордоні, якщо відомо, курс Національного банку України на дату заповнення декларації складав 10,8 гривень за євро.

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Амур
  Хочу поблагодарить за всё, Ирина! Она чудесный и справедливый человек! Она была всегда на связи! Было очень оперативно, приятно общаться!!! За 2 года Ирина ни разу не подвела меня! Все работы (курсовая, индивидуальная и дипломная работа) были сданы ...
   
 • Алина
  Ирочка, большое спасибо за курсовую! Защита прошла на отлично, буду Вас всем рекомендовать!!!
   
 • Олег
  Большое спасибо Ирине за помощь с дипломом! Вначале обратился к другим "специалистам", в итоге весь диплом был перечеркнут, исправить они так и не смогли...По совету знакомых обратился к Ирине, она фактически переписала диплом заново, в итоге защита прошла ...