3156. Контрольна з конфліктології
ЗМІСТ
Варіант 14
ВСТУП
1.Переговори за стилем Трампа
2.Особливості переговорного процесу на пострадянському просторі
3.Психологічні аспекти переговорів про ціну
ВИСНОВКИ
1. Економіка зарубіжних країн / за ред. Ю. Г. Козака, В. В. Ковалевського, В. М. Оси-пова. – 3-тє вид., перероб. і доп. – К. : Центр навч. л-ри, 2007. – 544 с.
2. Росс Дж. Переговоры в стиле Трампа: победа в любой сделке / Дж. Росс. - СПб.: Питер, 2008. - 365 с.
3. Рудольф А. Шнаппауф Практика продаж: Справочное пособие. – М.: Бизнесс, 2012.- 80 с.
4. Сайтарли І. А. Культура міжособистісних стосунків / І. А. Сайтарли. – К. : Академ-видав, 2007. – 240 с.
5. Трамп Д. Думай как миллиардер / Д. Трамп. — Режим доступа: http://log-in.ru/books/dumaiykak-milliarder-tramp-donald-sekrety-uspekha/
4. Практичне завдання
Фірма А – ваш конкурент. Вона випускає продукцію X,Y,Z. Ви хочете дізнатися про склад цих продуктів, а також список клієнтів фірми А. Ваш товариш є співвласником транспортної компанії, що перевозить сировину на завод, який виробляє товари X і Y. Вам відома адреса начальника цеха, де виробляють продукт Х. Із реклами фірми А ви знаєте, що продукт Z на 50% складається з сої, а на 50% - із якогось іншого природного матеріалу. Також вам відомий склад, на якому можна придбати продукт Z. Ваш брат працює директором операційного відділу в банку, через який фірма А проводить свої операції . Як за допомогою цих джерел отримати інформацію про фірму А, яка вас цікавить з мінімальними затратами? Які методи економічної та промислової розвідки ви при цьому використовуєте?
5.Додаткові завдання
1.Дати коротку характеристику стану українського законодавства в галузі захисту комерційної таємниці. Які доповнення до українського законодавства з цього питання Ви запропонували б?
2.Поясність, як за допомогою спостереження за підприємством можна визначити, що воно виробляє?
3.Як потрібно було б захистити від промислового шпигунства ваше підприємство?
4.Як можна організувати захист провідних фахівців вашого підприємства від нападу та промислового шпигунства?
5.Провести комплексний аналіз конкурента з використанням інформації , яка друкується і подається у засобах масової інформації.
6.Уявіть, що ви на підприємстві займаєтесь питанням аналізу і спостереження за партнерами і конкурентами вашого підприємства. Спробуйте розробити найбільш вдалий варіант анкети конкурента і партнера. Наприкінці роботи наведіть всі канали інформації, якими ви користувалися.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Економічна безпека : навч. посіб. / за ред. З. С. Варналія. – К. : Знання, 2009. – 647 с.
2. Камлик М. І. Економічна безпека підприємницької діяльності. Економіко-правовий аспект: Навчальний посібник. – К.: Атіка, 2005. – 432 с.
3. Кириченко О. А. Управління фінансово-економічною безпекою / О. А. Кириченко, С. М. Лаптєв, О. І. Захаров, П. Я. Пригунов; за ред. проф. В. С. Сідака. – К. : Дорадо-Друк, 2010. – 480 с.
4. Ортинський В. Л. Економічна безпека підприємств, організацій та установ: навч. посібник / В. Л. Ортинський, І. С. Керницький, З. Б. Живко. – К.: Правова єдність, 2009. – 542 с.