3701. Кейс з бізнес-фінансування, НАСОА,

НАСОА, 2018 рік, 9 стор. – 140 грн
Нет заданного изображения
Основная цена 140,00 грн.
Описание

ЗМІСТ


Кейс 6    3
Фірма з торгівлі будівельними матеріалами “Стройбат” вивчає можливість реалізації комерційного проекту. Фірма “Стройбат” працює вже п’ять років на ринку Київщини. Бізнес забезпечує досить стабільні прибутки, коефіцієнт рентабельності коливається в межах 21-25%. Фірма придбала нове приміщення під офіс у зручному районі Києва. При цьому вона переїхала зі свого старого приміщення, яке також знаходиться у її власності. У старому приміщенні нещодавно було зроблено євроремонт, воно забезпечено усіма необхідними комунікаціями. Але старе приміщення не влаштовувало фірму через низку причин.
По-перше, це приміщення (площа лише 60 м2) є замалим для фірми, яка останнім часом розширилася і має у штаті 12 офісних співробітників.
По-друге, хоча це приміщення і розташоване в центрі Києва, воно знаходиться на цокольному поверсі, і немає можливості розширити його за рахунок придбання додаткових приміщень для організації складу та виставки-презентації будівельних матеріалів.
Тому коли фінансовий менеджер фірми “Стройбат” два роки тому дослідив позитивну динаміку доходів і побачив можливість накопичувати певну суму коштів для придбання нового приміщення, було вирішено розпочати формування резерву на придбання нового приміщення  через два роки. На той час банк пропонував по депозитах з можливістю поповнення рахунку 14% річних.
Керівництво фірми дійшло висновку, що через два роки вони зможуть накопичити певну суму, що дозволить придбати фірмі нове приміщення в центральних районах Києва. За попередніми оцінками, планувалося придбати приміщення площею близько 150 м2. Оціночна вартість такого приміщення близько 400 000 грн.
На сьогодні фірма вдало реалізувала цей проект і переїхала в новий офіс. Залишилося питання зі старим приміщення. У фірми є декілька варіантів:
1. Вона може продати старе приміщення орієнтовно за 185 000 грн., або 35 000 у.о. і покласти ці гроші в банк на депозитний рахунок, за яким нараховується:
1.    по гривневих вкладах – 16% річних;
2.    по валютних вкладах – 6% річних.
2. Вона може здати старе приміщення в оренду, стягуючи щомісячну орендну плату у розмірі орієнтовно 350 у.о.
Перед керівництвом постало питання: який з варіантів найбільш вигідний з комерційного погляду, бо тримати пусте приміщення у центрі міста є найбільш нерентабельним варіантом.
Аналіз кейсу 6
Дайте відповіді на такі питання на основі інформації кейсу.
1. Визначить, яку суму необхідно було фірмі “Стройбат” щомісячно перераховувати на депозитний рахунок в банку, щоб накопичити необхідний капітал для придбання нового приміщення.
2. Визначить суму річного доходу, яку отримуватиме фірма, якщо продасть старе приміщення і покладе кошти на валютний рахунок в банку.
3. Визначить суму річного доходу, яку отримуватиме фірма, якщо продасть старе приміщення і покладе кошти на гривневий рахунок в банку.
4. Порівняти, який із варіантів буде для фірми вигідніший – тримати гроші на валютному чи гривневому депозиті в банку.
5. Визначить, який з варіантів – оренда чи продаж квартири – є найбільш привабливим з точки зору отримання майбутніх доходів.
6. Який із варіантів обере керівництво фірми? Які ще альтернативні варіанти використання коштів від продажу старого приміщення можливо запропонувати? Обґрунтуйте.
Аналіз кейсу 6    5
ВИСНОВКИ    8
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ    9

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Лика
  У меня была сложная тема диплома по коррупции. Все было сделано очень качественно, много графиков, схем, рисунков, новые данные. Несмотря на то, что препод. был вредный, на защите он сказал, что моя работа самая лучшая из всего потока! Спасибо Вам!
   
 • Марта
  Диплом по праву сдала на 92 балла! Спасибо большое!
   
 • Анна
  Дякую за диплом! Оперативно, якісно. Поки знайшла цей сайт - зверталась в багато агентств - але всі відмовляли.Ірина особисто виконувала мою роботу - я дуже задоволена. Захистила на відмінно! Ще раз дякую!