761. Контрольна робота з адміністративного права

2010 рік
Нет заданного изображения
Основная цена 20,00 грн.
Описание

ПЛАН

Варіант 5

 

1.Охарактеризуйте систему та компетенцію органів управління освітою..3

 

2.Які заходи впливу можуть застосовуватися стосовно неповнолітніх у віці від 16 до 18 років. Розкрийте їх зміст..8

 

Задача 1. Розглянувши справу про злісну непокору працівнику міліції з боку 17 – річного студента П., суддя присудив його до штрафу. Адвокат П. подав скаргу на цю постанову судді, мотивуючи її тим, що стосовно П. можна було б застосувати заходи впливу, передбачені ст.24. КпАП України, зважаючи на його неповноліття. Проаналізуйте ситуацію з юридичного погляду

 

Задача 2. Верховна Рада України прийняла Закон «Про Кабінет Міністрів України» і направила його на підпис Президенту України. Через 10 днів Президент повернув Закон зі своїми зауваженнями до Верховної Ради України. Але Верховна Рада при повторному розгляді прийняла Закон більшістю голосів: «за» проголосувало 280 з присутніх 400 депутатів. Проаналізуйте ситуацію з юридичного погляду.

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ..15

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Анна
  Дипломна робота виконана якісно. Всі доробки викладача були враховані в короткий термін - виникла ситуація, що за ніч потрібні були коригування - мене ніхто не кинув, Ірина сама доробила згідно вимог за ніч! Я дуже вдячна за таке відношення до ...
   
 • Виталий
  Спасибо за отличный диплом! За 5 лет сотрудничества ни разу не подвели! Все вовремя и всегда на высокие оценки.Так держать дальше)
   
 • Олеся
  Заказывала расчетку по бухучету - нашу рабочую тетрадь, кто учится у нас на кафедре бухучета и аудита, меня поймет). Сделано все четко, под каждой табличкой было объяснение. Очень понятно, разобралась легко сама и защитила на отлично. Благодарю! Сайт ...