РЕЦЕНЗІЯ
на випускну кваліфікаційну роботу
на тему:  «Управління конкурентоспроможністю підприємства»
 (за матеріалами ТОВ "", м. Київ)
студента 2 курсу 1 м групи денної форми навчання,
 спеціальності 051 "Економіка", спеціалізація "Економіка підприємства"
 Мартинюк Наталії Вікторівни

У ринкових умовах необхідним є пошук прогресивних організаційно-економічних механізмів формування стратегії управління конкурентоспроможністю, які б з одного боку забезпечили ефективне функціонування компанії на ринку, а з іншого боку – задовольняли потреби споживачів у якісних  товарах або послугах за доступною ціною. В цьому контексті, дослідження особливостей управління конкурентоспроможністю підприємств є завданням надзвичайно актуальним.
У теоретичному розділі випускної кваліфікаційної роботи на підставі вивчення сучасної наукової літератури визначена сутність  конкурентоспроможності та її види, окреслені методичні засади побудови системи та процесу управління конкурентоспроможністю підприємства, а також викладено теоретичні положення оцінки ефективності управління нею.
На прикладі реального  автотранспортного підприємства проведено дослідження фінансово-економічних показників його діяльності, здійснена оцінка його конкурентоспроможності.
У третьому розділі випускної кваліфікаційної  роботи визначені напрямки покращення управління конкурентоспроможністю підприємства.
Таблиці та рисунки, які наведені в роботі, виконано з використанням комп’ютерних технологій. У цілому робота виконана на високому рівні економічної підготовки і відповідає вимогам, які пред’являються до робіт такого рівня.
Випускну кваліфікаційну роботу може бути рекомендовано до захисту.

Рецензент, директор     ТОВ                               І.Г.Мороз
       

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Амур
  Хочу поблагодарить за всё, Ирина! Она чудесный и справедливый человек! Она была всегда на связи! Было очень оперативно, приятно общаться!!! За 2 года Ирина ни разу не подвела меня! Все работы (курсовая, индивидуальная и дипломная работа) были сданы ...
   
 • Алина
  Ирочка, большое спасибо за курсовую! Защита прошла на отлично, буду Вас всем рекомендовать!!!
   
 • Олег
  Большое спасибо Ирине за помощь с дипломом! Вначале обратился к другим "специалистам", в итоге весь диплом был перечеркнут, исправить они так и не смогли...По совету знакомых обратился к Ирине, она фактически переписала диплом заново, в итоге защита прошла ...