Курсові роботи

Вартість

Теоретичні (20-30 стор)

від 250 грн.

Теорія + Практика (20 – 40 стор)

від 350 грн.

Практичні (від 35 стор)

від 400 грн

 

Курсова робота – дослідження різних джерел інформації з метою закріплення отриманих знань у процесі закінчення курсу. Не всі студенти вміють правильно написати та оформити курсову роботу, у багатьох не вистачає часу, іноді зустрічаються досить складні теми, що навіть ми витрачаємо багато зусиль, щоб знайти інформацію (наприклад, складно було знайти інформацію на тему: ринок тренажерів в Україні – КНТЕУ, але ми впоралися).


Особливості курсової роботи полягають у тому, що саме вона показує, як студент засвоїв знання з певного предмета, як він орієнтується у розрахунках, літературі, теоретичних знаннях з предмета.

Якщо Ви не до кінця впевнені, що правильно зробите курсову роботу, або витрачений час і зусилля на її написання дуже великі – пропонуємо Вам замовити курсову роботу у нас.

 

Курсові роботи на замовлення – це найпопулярніша наша послуга. Багато студентів говорять: «Краще я два дні попрацюю на роботі та зароблю 200 – 300 грн. на курсову, чим бігатиму після роботи по бібліотеках, збираючи інформацію, а потім ще й написати її, правильно оформити, проставити посилання тощо».

 

При замовленні курсової роботи бажано надати методику або усні вимоги до роботи. Що більше інформації, то менше доробок.

На всі курсові роботи ми даємо гарантію до здачі – безкоштовний супровід відповідно до початкових вимог. Ви отримуєте роботу, в якій проставлені посилання на літературу із зазначенням сторінок (ми працюємо з бібліотекою Вернадського), тобто Інтернет виключається, з нього беруться лише статті та статистика на урядових сайтах.

Якщо ви хочете самі написати курсову, приклад (зразок) курсової роботи ви можете переглянути в розділі "Безкоштовні роботи".

Складається курсова робота із двох-трьох розділів. За кількістю сторінок від 20 до максимум 60.

Введення курсової роботи (вступ) має містити: актуальність теми, предмет, об'єкт дослідження, мета (мета дослідження), хто досліджував цю проблему, завдання (завдання), інформаційну базу, методи дослідження. Від 2 до 4 сторінок.

Основна частина - 2-3 розділи з підпунктами. Якщо курсова на базі підприємства, то перший розділ – теорія, другий – практика, третій – на основі другого пишуть про способи вирішення виявлених проблем (дороги удосконалення).

Висновок - 2 - 3 сторінки. Це висновки згідно з завданнями, які ми поставили у вступі; пропозиції щодо покращення стану об'єкта дослідження.

Список використаної літератури – 25 – 40 джерел: закони, кодекси, підручники, статті, монографії, статистичні сайти тощо.

Додатки (Додатки) – звітність підприємства, схеми, таблиці, діаграми, малюнки – зазвичай високих розмірів (що не міститься сторінку в курсової роботі).

Титульний лист курсової роботи повинен містити: назву міністерства освіти, назву ВНЗ, кафедру, слово – курсова робота, предмет, тему курсової роботи, факультет, курс, групу, ПІБ студента, прізвище та звання керівника, місто та рік. Приклад титулу курсової роботи також є на нашому сайті.


Оформлення курсової роботи виконується за стандартом:
- відступ зліва 3 см, праворуч – 2 см, верх, низ – 2 см;
- абзац -1, 25
- Текст Таймс ньюроман 14;
– 1,5 інтервал.

Оцінка курсової роботи - це результат ваших знань з предмета, вона проставляється в заліковку. Захист курсової роботи не таке вже й складне завдання, якщо він добре написаний. Звертайтесь до нас – і Ви отримаєте найвищі бали.
 
Купити курсову роботу

Курсова робота - це не просто великий реферат і не підведення готових підсумків. Адже кожна така робота має мати технічну чи наукову цінність. Курсова — це доказ того, що студент формується як фахівець і здатний не лише працювати з технічною літературою, а й створювати щось своє: нове та корисне для галузі, в якій він працює.

Однак, іноді купити курсову роботу просто доводиться, через дуже малу кількість часу — адже більшість студентів паралельно з навчанням ще й працюють. Якщо шукати за запитом «купити курсову київ», то можна знайти масу пропозицій, одна привабливіша за іншу, але проблема в тому, що більшість виконавців за цими оголошеннями — студенти і навряд чи кінцевий результат вам сподобається на сто відсотків.

Але, тільки не у випадку з послугами нашої компанії - ми створили штат профі і підтримуємо контакти з фахівцями різних напрямків і галузей, так що навіть якщо ваша курсова робота здається вам унікальною - можете не сумніватися, що наші фахівці впораються навіть із найскладнішим завданням .

Замовити курсову роботу в Києві

Курсові на замовлення - це не просто впевненість у тому, що ви пройдете іспити, але й можливість отримати найвищий бал, якщо ви хоча б мінімально підготуєтеся до цієї роботи.

Курсова на замовлення 5balov.com.ua - це цілісна, новаторська і дійсно якісна робота, яка здивує і порадує навіть найвибагливішого наукового керівника. Природно, що далеко не тільки ми пропонуємо подібні послуги, а й за запитами «замовити курсову київ» або «замовити курсову роботу київ», на вітчизняному ринку нам рівних просто немає.

Курсові роботи на замовлення від 5balov.com.ua - це можливість не тільки "закрити хвости" і з честю вийти із ситуації, але й дійсно показати себе з найкращого боку на випробуваннях наприкінці року. З нашою допомогою сесію буде здати набагато простіше.

Переконайтеся у цьому самі.

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Амур
  Хочу поблагодарить за всё, Ирина! Она чудесный и справедливый человек! Она была всегда на связи! Было очень оперативно, приятно общаться!!! За 2 года Ирина ни разу не подвела меня! Все работы (курсовая, индивидуальная и дипломная работа) были сданы ...
   
 • Алина
  Ирочка, большое спасибо за курсовую! Защита прошла на отлично, буду Вас всем рекомендовать!!!
   
 • Олег
  Большое спасибо Ирине за помощь с дипломом! Вначале обратился к другим "специалистам", в итоге весь диплом был перечеркнут, исправить они так и не смогли...По совету знакомых обратился к Ирине, она фактически переписала диплом заново, в итоге защита прошла ...