Мабуть, найпростішою із усіх робіт, на наш погляд, є реферат. Звісно, завжди бувають винятки. Це реферати зі статистичними даними за останні роки, які зовсім непросто знайти або огляд ринку і т.п. Для багатьох студентів складність полягає у написанні вступу до реферату. Саме в таких випадках ми потрібні.

В ІЦ «П'ятірочка» Ви можете замовити реферат на тему, яка Вам потрібна. Окрім того, Ви зможете переглянути безкоштовні реферати на сайті.

Загалом, реферат - це самостійна робота студента, якому потрібно знайти певну тему у двох-чотирьох джерелах та розкрити за ними цю тему. Обсяг реферату – переважно 10 – 15 сторінок (зустрічається і 30 сторінок).

Реферат складається з:

- Введення (вступу);

- основної частини (2-3 пункти);

- висновків;

- Список використаної літератури.

Обов'язковою умовою реферату є посилання на літературу із зазначенням сторінок книжки, з якої взято пропозицію. У вступі має бути розкрито актуальність теми, предмет, об'єкт дослідження. Додатково, якщо потрібно, зазначають «мету дослідження, завдання, методи, вчених, які досліджували дане питання, інформаційну базу».

Оформляється реферат просто - першим йде титул. Як правильно оформити титульний лист реферату – дивіться у розділі Допомога студентам. Далі слідує план роботи, основна частина, висновки та література.

Якщо ви вирішили замовити реферат в Інформаційному Центрі «П'ятірка» скористайтесь формою замовлення, зателефонуйте або напишіть нам. Виникли труднощі чи питання щодо оформлення реферату? Телефонуйте, проконсультуємо абсолютно безкоштовно.

 

Замовити реферат у Києві

Реферати на замовлення — дуже популярна послуга не лише серед наших співвітчизників. Студенти Західної Європи також активно користуються подібними послугами. Звичайно, завжди краще самостійно виконувати всі завдання, які перед вами ставлять ваші викладачі, проте далеко не завжди життєві обставини дозволяють дотримуватися цього правила. Саме тоді на допомогу і приходить наша послуга. Реферати на замовлення виконуються з усіма необхідними посиланнями на спеціальну літературу, тож це не текст без джерел.

Понад те, наші автори повністю виключають «воду» у тексті. Тобто весь текст буде цілком і повністю присвячений вашій темі, навіть якщо ця тема дуже і дуже складна. Жодних затягнутих вступів та надто розмитих висновків — все відповідно до академічних вимог, які висуваються до створення реферату у вищих навчальних закладах. Наші реферати на замовлення - це досконалість.

Чи не встигаєте? Попереду сесія, а чи потрібно підняти успішність? Найкраще замовити реферат, Київ — це місто, в якому така послуга дуже популярна, проте саме у нас ви можете замовити гранично якісні роботи. Просто за запитом «замовити реферат київ» ви не знайдете кращих виконавців, ніж у нас.

 

Реферат у Києві

Навряд чи вас повинна бентежити необхідність купити реферат, Київ — це місто з шаленими темпами, так що далеко не у всіх є можливість працювати з рефератами, враховуючи те, що задають їх готувати з багатьох предметів, із завидною регулярністю.

Так що потрібно мислити здорово і, якщо ви все не встигаєте, в деяких випадках набагато простіше буде замовити у нас послугу «купити реферат київ» і ми підготуємо для вас все в кращому вигляді, щоб ви змогли приділити більше часу іншим предметам або підготовці до здачі сесії.

За запитом «купити реферат київ» ви зможете знайти масу пропозицій, але наше завжди відрізняється максимальною якістю, оперативністю та відповідальністю виконання, згідно з усіма, найтоншими та найскладнішими стандартами якості, прийнятими в престижних вищих навчальних закладах країни.

Действующие акции

АКЦИИ!!!

Рады представить Вам наши акции, с помощью которых Вы сможете значительно сэкономить Ваши денежки и отлично подготовиться к сессии!

1. Акция «Копилка». Мы ценим постоянных клиентов и предлагаем им постоянные скидки! Все наши клиенты, которые заказывают хотя бы одну работу в каждую сессию, получают постоянную личную скидку на все последующие заказы - 10 %.

2. Акция «Экономь много»! Супер предложение! Закажи 2 диплома и получи скидки 300 грн. на каждый диплом!

3. Акция «Приводи друзей!» Расскажи о нас другу, приводи его к нам и получишь 50 грн. (если друг сделает заказ работ на сумму не меньше 200 грн).

4. Акция «Летом диплом на шару!» Только летом у Вас есть возможность заказать диплом за 1500 грн.!

 • Амур
  Хочу поблагодарить за всё, Ирина! Она чудесный и справедливый человек! Она была всегда на связи! Было очень оперативно, приятно общаться!!! За 2 года Ирина ни разу не подвела меня! Все работы (курсовая, индивидуальная и дипломная работа) были сданы ...
   
 • Алина
  Ирочка, большое спасибо за курсовую! Защита прошла на отлично, буду Вас всем рекомендовать!!!
   
 • Олег
  Большое спасибо Ирине за помощь с дипломом! Вначале обратился к другим "специалистам", в итоге весь диплом был перечеркнут, исправить они так и не смогли...По совету знакомых обратился к Ирине, она фактически переписала диплом заново, в итоге защита прошла ...