Бізнес-план |
від 500 грн. |
Бізнес-план - це документ, метою якого є показати інвестору, наскільки для нього може бути вигідним цей проект. Якщо розробляти бізнес-план для втілення в життя - це справді величезний шмат роботи і коштує він досить недешево.
Написання бізнес-плану в процесі навчання не таке відповідальне, проте потребує певних навичок в економічних, фінансових, управлінських дисциплінах. Якщо Вам складно впоратися з цим завданням, ви завжди можете звернутися за допомогою до нас та замовити бізнес-план в ІЦ «П'ятірочка». Ми складемо його максимально просто, правильно та чітко.
Бізнес план складається з наступних частин.
Резюме – короткий опис даних, які він містить: тут слід описати коротко про сам проект, обсяги необхідних витрат (інвестицій), прибуток, яку ми розраховуємо отримати від впровадження проекту у життя. Резюме потрібно написати так, щоб інвестор захотів вкласти гроші у Ваш проект.
Продукт – наводиться загальна інформація про товар, послугу, проект. У цьому розділі має бути чітке пояснення, чому наш продукт, послуга унікальні, чим відрізняються від конкурентів, які переваги і т.д.
Аналіз ринку – складна та копітка робота. Обов'язково вказується обсяг цільового ринку, його динаміка. Показується стратегія проекту – яку частину ринку хочемо завоювати, обсяг коштів у рекламу, представницькі витрати.
Виробництво. Чітко описуються всі етапи виробничого процесу, необхідні ресурси: устаткування, приміщення тощо.
Персонал. Показується: фахівці яких професій нам потрібні, який досвід, кваліфікацію вони повинні мати, скільки ми їм платитимемо і за яким графіком вони працюватимуть.
Управління проектом. Хто керує проектом, хто за що відповідає і хто кому підкоряється
План продажів. Робиться прогноз у перші місяці реалізації проекту через рік, три, п'ять років. Розраховується можливість різних сценаріїв проекту, враховуються ризики.
Інвестиції. Вказується обсяг коштів, які будуть потрібні для реалізації проекту, коли вони будуть необхідні та розраховується їхня вартість.
Фінансовий план. Розраховуємо собівартість продукції, послуги; розраховуємо точку окупності і коли ми її плануємо досягти, коли повернуться вкладені гроші, і, звичайно, ефективність інвестицій.
Ризики. Враховуємо всі ризики, які можуть вплинути на проект, розробляємо способи їхньої мінімізації.
Висновок. Основні тези нашого бізнес-плану.
Додаткова інформація: графіки, таблиці, схеми – подаються окремими додатками.